Klasificirani tekmovalci

IMEPRIIMEKDRUŠTVOKATEGORI-ZACIJADATUM KLASIFIKACIJE
1TINAŽINGERCIRIUS KAMNIKBC114.12.2017
2BORISSEVERSONČEK CELJEBC119.01.2018
3LARATKALECSONČEK POMURJEBC109.03.2018
4EMAGRBIČCIRIUS KAMNIKBC103.03.2018
5DENIS BRICELJLJ. DRUŠTVO ZA CPBC111.03.2018
6ŠTEFKAPEKLARSONČEK MARIBORBC120.01.2018
7 BORISŠMIGOCSONČEK MARIBORBC1 29.2.2020
8NEJCVERBEKSONČEK MARIBORBC123.04.2022
9NEJCŠLAUSSONČEK MARIBORBC123.04.2022
10AJŠAPERMECIRIUS KAMNIKBC214.12.2017
11SANELREBRONJASONČEK ROŽANSKABC215.12.2017
12NATALIJA ĐORDEVIČSONEČK ROŽANSKABC210.12.2017
13LOJZEBOVHANSONČEK ŠIŠKABC215.12.2017
14MARKOKIDRIČSONČEK CELJEBC219.01.2018
15DRAGOROBIČSONČEK CELJEBC219.01.2017
16ŽELKOFLISARSONČEK POMURJEBC209.03.2018
17BOJANPOREDOŠSONČEK POMURJEBC209.03.2018
18NATALIEFINKŠTOBALNO CPBC2MEDNARODNA
19FABIO RIZZIOBALNO CPBC2MEDNARODNA
20AIDAIBRAHIMOVIĆOBALNO CPBC218.03.2023
21NIKAŠKOFCIRIUS KAMNIKBC313.10.2017
22ZIKRET HIRKIĆCIRIUS KAMNIKBC314.12.2017
23GAŠPERKALAJZIČCIRIUS KAMNIKBC314.12.2017
24ANAMANDELJCIRIUS KAMNIKBC314.12.2017
25JAKOBŠKANTELJKLUB BALINARBC326.03.2018
26INJAKLEMENČIČCIRIUS KAMNIKBC309.03.2019
27ERVINPOTOČNIKD.S.O. SPPBC309.11.2019
28TINACERKDDSBC312.03.2022
29NINORAKOVIČ D.S.O. SPP BC312.03.2022
30KLEMENKRAMŽARDDSBC312.03.2022
31OLIVERJANGOLOVDDSBC312.03.2022
32BOR TITJERLAHCIRIUS KAMNIKBC323.04.2022
33ROKSEIDL?BC318.03.2023
34NIKOČIŽEKDDSBC415.12.2017
35TATJANASTRMČNIKDDSBC419.03.2018
36MATJAŽ BARTOLDDSBC4MEDNARODNA
37NATAŠABARTOLDDSBC4MEDNARODNA
38BLAŽADAMLJEDDSBC4MEDNARODNA
39SERGEJVOJČICKYDDSBC423.4.2022
40ALJOŠAHABJANDRUŠTVO PARAPLEGIKOVBC418.2.2023
41KRISTINAKOČARDDSBC411.11.2023
42INDIRARADIĆCIRIUS KAMNIKBC514.12.2017
43TILENKOLENCCIRIUS KAMNIKBC514.12.2017
44BLAŽADAMLJECIRIUS KAMNIKBC513.10.2017
45PETERHVASTJACIRIUS KAMNIKBC514.12.2017
46ERIKJAN JARECCIRIUS KAMNIKBC514.12.2017
47PETERTURNŠEKSONČEK ROŽANSKABC515.12.2017
48DENIS ČATAKSONČEK ŠIŠKABC515.12.2017
49ANAKOPAČSONČEK ŠIŠKABC515.12.2017
50ANDREJ HATSONČEK CELJEBC517.01.2018
51ANTONHORVATSONČEK POMURJEBC510.03.2018
52ALEŠRUSDDSBC510.03.2018
53ADAMDMITROVIČPARAPLEGIKI LJBC510.03.2018
54MITJAHORVATSONČEK POMURJEBC509.03.2018
55TIMVODNIKSONČEK KRANJBC509.03.2018
56ANDREJAGOLOBSONČEK ŠIŠKABC510.03.2018
57ŽANČOPCIRIUS KAMNIKBC514.12.2017
58MUJAGAMAJETIČZAVOD PONIKVEBC510.03.2018
59BRINAMARKEŽ CIRIUS KAMNIK BC512.03.2022
60MELANIPYVOVAR CIRIUS KAMNIK BC511.6.2022
61AJNADIZDAREVIĆ CIRIUS KAMNIK BC518.3.2023
62MANCACVETREŽNIK?BC513.5.2023
63SARAŽAGARCIRIUS KAMNIKNEK.14.12.2017
64EZANAZULIČCIRIUS KAMNIKNEK.13.10.2017
65ARMINČATIČCIRIUS KAMNIKNEK.14.12.2017
66GREGAMALISONČEK ROŽANSKANEK.15.12.2017
67TINAŠMIDSONČEK ROŽANSKANEK.15.12.2017
68KATARINABULIČSONČEK ROŽANSKANEK.15.12.2017
69MOJCA MAČEKSONČEK ŠIŠKANEK.15.12.2017
70VILMAOBLAKSONČEK CELJENEK.19.01.2018
71DANIEL DUSPARASONČEK CELJENEK.19.01.2018
72MANCAWALLANDZVEZA SONČEKNEK.20.01.2018
73MATEJALAJNŠČEKZVEZA SONČEKNEK.20.01.2018
74ALEŠPIPUŠSONČEK MARIBORNEK.21.02.2020
75JASMINBEŠIČSONČEK KRANJNEK.29.02.2020
76TADEJBURGARSONČEK LJUBLJANANEK.09.03.2019
77TINAKOŠMRLJSONČEK KRANJNEK.03.03.2018
78ANŽESNEDICSONČEK KRANJNEK.03.03.2018
79ROBERTKUZMASONČEK POMURJENEK.09.03.2018
80TIMOTEJŠOŠSONČEK POMURJENEK.09.03.2018
81LENAVRANIČARSONČEK KRANJNEK.03.03.2018
82MARUŠASITARSONČEK KRANJNEK.03.03.2018
83ŽIGAKORENTSONČEK CELJENEK.11.03.2018
84TIMOTEJČIŽEKDDSNEK.11.03.2018
85LARAIVANČIČSONČEK PREKMURJENEK.21.04.2018
86DARKOGOMBOCSONČEK POMURJENEK.09.03.2018
87MARIJELAVALENČIČOBALNO CPNEK.20.02.2018
88MARKOOBERŽANLJ DRUŠTVO ZA CPNEK.15.05.2021
89LIDIJAGRENILODDSNEK.4.09.2021
90DARKOKORDIŠSONČEK PREKMURJENEK.23.04.2022
91ALEKSANDERZARIČLJ DRUŠTVO ZA CPNEK.18.03.2023
92KLARASENICACIRIUS KAMNIKNEK.18.03.2023

PONOVNA OCENA IN KLASIFIKACIJA:

V primeru, da se je vaše stanje poslabšalo oz. spremenilo, lahko zaprosite za ponovno oceno in klasifikacijo na klasifikator@boccia.si